Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
Детски патики
Код на производ:
(FW3993)
adidas

TENSAUR C

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 10-K
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36 2/3
 • 4- 37 1/3
 • 5 38
 • 5- 38 2/3
 • 6 39 1/3
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ова се патики во кои децата се чувствуваат удобно во денот исполнет со акција. Овие детски патики за трчање имаат издржлив гумен ѓон. Подетално

Ова се патики во кои децата се чувствуваат удобно во денот исполнет со акција.

Овие детски патики за трчање имаат издржлив гумен ѓон.

Трите ленти на страните им даваат класичен изглед, додека зацврстувањето со лепенки ги прави лесни за облекување.

Тие ќе бидат подготвени да трчаат, скокаат и многу повеќе во овие детски патики наменети за активности на затворено и отворено.

Гумениот ѓон, кој не остава траги на подот, пружа врвна поддршка на различни површини.

Спецификации:

 • Боја: розова / бела

 • Материјал: обложена кожа / синтетика

 • За деца

 • Шифра на артикл: FW3993

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 33 20
1- 33.5 20.5
2 34 21
2- 35 21.5
3 35.5 21.7
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
10K 28 16.5
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
10-K 10-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ова се патики во кои децата се чувствуваат удобно во денот исполнет со акција.

Овие детски патики за трчање имаат издржлив гумен ѓон.

Трите ленти на страните им даваат класичен изглед, додека зацврстувањето со лепенки ги прави лесни за облекување.

Тие ќе бидат подготвени да трчаат, скокаат и многу повеќе во овие детски патики наменети за активности на затворено и отворено.

Гумениот ѓон, кој не остава траги на подот, пружа врвна поддршка на различни површини.

Спецификации:

 • Боја: розова / бела

 • Материјал: обложена кожа / синтетика

 • За деца

 • Шифра на артикл: FW3993

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 33 20
1- 33.5 20.5
2 34 21
2- 35 21.5
3 35.5 21.7
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
10K 28 16.5
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
10-K 10-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27565
3.002 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27390
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27391
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""