Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG
Детски патики
Код на производ:
(CK5426-100)
NIKE

COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BG

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс патики Nike Court Borough Low 2 се украсени со цветен дезен на горниот дел. Направени се од кожа и во ретро стил. Подетално

Детските унисекс патики Nike Court Borough Low 2 се украсени со цветен дезен на горниот дел.

Направени се од кожа и во ретро стил.

Гумениот ѓон е исклучително флексибилен и има текстура која што се прилагодува при виткањето на стапалото.

Перничињата околу глуждот дополнително ги штитат стапалото и глуждот од повреди.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова

 • Горен дел: кожа

 • Флексибилен гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CK5426-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските унисекс патики Nike Court Borough Low 2 се украсени со цветен дезен на горниот дел.

Направени се од кожа и во ретро стил.

Гумениот ѓон е исклучително флексибилен и има текстура која што се прилагодува при виткањето на стапалото.

Перничињата околу глуждот дополнително ги штитат стапалото и глуждот од повреди.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова

 • Горен дел: кожа

 • Флексибилен гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CK5426-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош