Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
Код на производ:
(EG3840)
adidas

GRAND COURT

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
2.573 ДЕН
Заштеда: 1.715 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години. Овие патики го модернизираат ретро изгледот на тенисот со современ пристап. Подетално

Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години.

Овие патики го модернизираат ретро изгледот на тенисот со современ пристап.

Екстремно меката кадифена внатрешност овозможува постојано пријатно чувство.

Горниот дел е од синтетичка кожа со трите ленти препознатливи на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела - ftwr white/collegiate green/core black
 • Материјал: преклопена кожа / текстил
 • Машки lifestyle патики
 • Шифра на артикл: EG3840
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години.

Овие патики го модернизираат ретро изгледот на тенисот со современ пристап.

Екстремно меката кадифена внатрешност овозможува постојано пријатно чувство.

Горниот дел е од синтетичка кожа со трите ленти препознатливи на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела - ftwr white/collegiate green/core black
 • Материјал: преклопена кожа / текстил
 • Машки lifestyle патики
 • Шифра на артикл: EG3840
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA9669
2.524 ДЕН
Заштеда 45%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB0691
2.144 ДЕН
Заштеда 50%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""