Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(FX0163)
Reebok

REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.583 ДЕН
Заштеда: 1.107 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие патики се дизајнирани да ви дадат оптимален комфор при интензивно вежбање. Горниот дел е направен од материјал кој овозможува патиката да “дише” и е засилен на места каде што е најпотребна поддршка. Подетално

Овие патики се дизајнирани да ви дадат оптимален комфор при интензивно вежбање.

Горниот дел е направен од материјал кој овозможува патиката да “дише” и е засилен на места каде што е најпотребна поддршка.

Внатрешната влошка е изработена од удобна мемориска пена, а средниот ѓон со технологија што овозможува совршен комфор при секој допир на подот.

Гумениот ѓон обезбедува одличен допир на површината со особено високи перформанси на предниот дел на стапалото.

Спецификации:

 • Наменети за интензивни тренинзи во теретана

 • Горен дел: дише, мрежест материјал

 • MemoryTech мемориска пена во влошката

 • FuelFoam технологија во средниот ѓон

 • Гумениот ѓон овозможува подобри перформанси на предниот дел на стапалото

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FX0163

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие патики се дизајнирани да ви дадат оптимален комфор при интензивно вежбање.

Горниот дел е направен од материјал кој овозможува патиката да “дише” и е засилен на места каде што е најпотребна поддршка.

Внатрешната влошка е изработена од удобна мемориска пена, а средниот ѓон со технологија што овозможува совршен комфор при секој допир на подот.

Гумениот ѓон обезбедува одличен допир на површината со особено високи перформанси на предниот дел на стапалото.

Спецификации:

 • Наменети за интензивни тренинзи во теретана

 • Горен дел: дише, мрежест материјал

 • MemoryTech мемориска пена во влошката

 • FuelFoam технологија во средниот ѓон

 • Гумениот ѓон овозможува подобри перформанси на предниот дел на стапалото

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FX0163

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G55996
Женските патики за тренинг Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0 се за сите оние на кои одењето во...
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Помош