Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
REEBOK ROYAL PERVADER
Женски патики
Код на производ:
(FV0191)
Reebok

REEBOK ROYAL PERVADER

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална Цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.003 ДЕН
Заштеда: 1.287 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL PERVADER патиките се идеални за трчање. Овие патики се дизајнирани и инспирирани од модата на иднината. Подетално

Reebok ROYAL PERVADER патиките се идеални за трчање.

Овие патики се дизајнирани и инспирирани од модата на иднината.

Нискиот раб, впечатливите врвки и горниот дел изработени од синтетика им дава посебен изглед.

Закривените линии, различните текстури и софистицираниот дизајн ги прават незаборавни.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, розова

 • FuelFoam среден ѓон

 • Ниско триење

 • Гумен ѓон

 • Синтетички горен дел

 • Шифра на артикл: FV0191

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL PERVADER патиките се идеални за трчање.

Овие патики се дизајнирани и инспирирани од модата на иднината.

Нискиот раб, впечатливите врвки и горниот дел изработени од синтетика им дава посебен изглед.

Закривените линии, различните текстури и софистицираниот дизајн ги прават незаборавни.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, розова

 • FuelFoam среден ѓон

 • Ниско триење

 • Гумен ѓон

 • Синтетички горен дел

 • Шифра на артикл: FV0191

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0916
Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеал...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0140
Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8253
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никог...
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""