Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J
Детски копачки
Код на производ:
(EH0598)
adidas

NEMEZIZ MESSI 19.4 FXG J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 FLEXIBLE GROUND BOOTS  се детски фудбалски патики дизајнирани за лесна подвижност и непредвидлива игра. Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел со препознатливо лого на Меси. Подетално

adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 FLEXIBLE GROUND BOOTS  се детски фудбалски патики дизајнирани за лесна подвижност и непредвидлива игра.

Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел со препознатливо лого на Меси.

Класично врзување и флексибилна конструкција на јазикот го држат стапалото безбедно.

Издржливиот ѓон е прилагоден за активности на вештачка трева, тврди и цврсти површини.

Спецификации:

 • Детски фудбалски патики - за момчиња
 • Синтетички горен дел; класично врзување
 • Издржлив ѓон
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: EH0598
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 FLEXIBLE GROUND BOOTS  се детски фудбалски патики дизајнирани за лесна подвижност и непредвидлива игра.

Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел со препознатливо лого на Меси.

Класично врзување и флексибилна конструкција на јазикот го држат стапалото безбедно.

Издржливиот ѓон е прилагоден за активности на вештачка трева, тврди и цврсти површини.

Спецификации:

 • Детски фудбалски патики - за момчиња
 • Синтетички горен дел; класично врзување
 • Издржлив ѓон
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: EH0598
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""