Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
Унисекс патики
Код на производ:
(FV0304)
Reebok

REEBOK ROYAL EC RIDE 4

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од трчањето, унисекс патиките Reebok ROYAL EC RIDE 4 SHOES ве враќаат во 2000-тите. Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед. Подетално

Инспирирани од трчањето, унисекс патиките Reebok ROYAL EC RIDE 4 SHOES ве враќаат во 2000-тите.

Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед.

Иридесцентните детали додаваат динамика и создаваат отсјај додека се движите.

Влошката од пена и средниот ѓон со пената FuelFoam го олеснуваат притисокот во контакт со површината, ја враќаат енергијата и обезбедуваат голема удобност.

Оваа совршена рамнотежа им овозможува на вашите нозе да се чувствуваат лесно и одморено додека носите патики цел ден.

Спецификации:

 • Lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон: Пена FuelFoam
 • Ѓон: гума
 • Боја: бела / црна / жолта
 • Шифра на артикл: FV0304
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспирирани од трчањето, унисекс патиките Reebok ROYAL EC RIDE 4 SHOES ве враќаат во 2000-тите.

Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед.

Иридесцентните детали додаваат динамика и создаваат отсјај додека се движите.

Влошката од пена и средниот ѓон со пената FuelFoam го олеснуваат притисокот во контакт со површината, ја враќаат енергијата и обезбедуваат голема удобност.

Оваа совршена рамнотежа им овозможува на вашите нозе да се чувствуваат лесно и одморено додека носите патики цел ден.

Спецификации:

 • Lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон: Пена FuelFoam
 • Ѓон: гума
 • Боја: бела / црна / жолта
 • Шифра на артикл: FV0304
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош