Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
COPA 20.4 FG
Патики за фудбал
Код на производ:
(EH1485)
adidas

COPA 20.4 FG

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas копачките COPA 20.4 FG ќе ви дадат поддршка во текот на целата игра. Горниот дел, направен од кожа, е одличен за контрола на топката. Ѓонот е идеален за играње на тврди површини. Подетално

adidas копачките COPA 20.4 FG ќе ви дадат поддршка во текот на целата игра.

Горниот дел, направен од кожа, е одличен за контрола на топката.

Ѓонот е идеален за играње на тврди површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина, бела
 • Ѓон кој е идеален за играње на секакви површини
 • Шифра на артикл: EH1485
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas копачките COPA 20.4 FG ќе ви дадат поддршка во текот на целата игра.

Горниот дел, направен од кожа, е одличен за контрола на топката.

Ѓонот е идеален за играње на тврди површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина, бела
 • Ѓон кој е идеален за играње на секакви површини
 • Шифра на артикл: EH1485
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""