Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
HEAR LIGHTS
Код на производ:
(302660N-SMLT)
SKECHERS

HEAR LIGHTS

ДОБИЈ 20% ПОПУСТ ВО КОШНИЧКА

Купи било кои два производи од нашата детска понуда и добиј дополнителни 20% попуст во кошничка.

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 *
 • 20 *
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 *
 • 23,5 *
 • 25,5 *
 • 26,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
23 23
24 24
25 25
26 26
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
23 23
24 24
25 25
26 26
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 10857N-RSGD
1.814 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 20063N-LVMT
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 20063N-SMLT
1.814 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""