Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(EH0602)
adidas

NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.493 ДЕН
Заштеда: 995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J се детски фудбалски патики дизајнирани за непредвидлива игра. Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел и флексибилен јазик, кој го држи стапалото за безбедна и удобна поддршка. Подетално

adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J се детски фудбалски патики дизајнирани за непредвидлива игра.

Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел и флексибилен јазик, кој го држи стапалото за безбедна и удобна поддршка.

Издржливиот гумен ѓон е оптимизиран за играње фудбал во затворен простор.

Спецификации:

 • Детски фудбалски патики - за момчиња

 • Синтетички горен дел

 • Класично врзување

 • Лого на Меси

 • Гумен ѓон

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: EH0602

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NEMEZIZ MESSI 19.4 TF J се детски фудбалски патики дизајнирани за непредвидлива игра.

Овие фудбалски патики имаат мек синтетички горен дел и флексибилен јазик, кој го држи стапалото за безбедна и удобна поддршка.

Издржливиот гумен ѓон е оптимизиран за играње фудбал во затворен простор.

Спецификации:

 • Детски фудбалски патики - за момчиња

 • Синтетички горен дел

 • Класично врзување

 • Лого на Меси

 • Гумен ѓон

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: EH0602

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6925
adidas X GHOSTED.3 IN J се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минима...
2.790 ДЕН
Заштеда 20%
3.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7310
adidas NEMEZIZ MESSI .4 IN J се детски фудбалски патики дизајнирани за непредвидлива иг...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV5457
adidas SUPER HALL J се детски фудбалски патики наменети за игра во затворени простории....
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Помош