Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7
Женски патики
Код на производ:
(CJ0302-008)
NIKE

WMNS NIKE ZOOM WINFLO 7

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
4.414 ДЕН
Заштеда: 2.376 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање. Удобниот модел помага да бидете фокусирани на патеката. Мрежата во горниот дел обезбедува проток на воздух. Подетално

Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање.

Удобниот модел помага да бидете фокусирани на патеката. Мрежата во горниот дел обезбедува проток на воздух.

Синтетичката ткаенина е лесна и обезбедува сигурно чувство.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна / Црвена / Бела
 • Шифра на артикл: CJ0302-008
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање.

Удобниот модел помага да бидете фокусирани на патеката. Мрежата во горниот дел обезбедува проток на воздух.

Синтетичката ткаенина е лесна и обезбедува сигурно чувство.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна / Црвена / Бела
 • Шифра на артикл: CJ0302-008
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики BQ3207-004
Nike Revolution 5 се женски патики за трчање кои нудат класичен спортски дизајн и висок...
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""