Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
REBOUND LOW GS
Код на производ:
(S32170-ES007)
CHAMPION

REBOUND LOW GS

ШАМПИОНСКИ АУТФИТ ЗА 3890 ДЕНАРИ

Одберете тренерки, ранец и патики од нашата детска понуда и остварете попуст на целата сметка. 
CHAMPION СЕТ ЗА 3890 денари

*Оваа акције не се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 *
 • 34 *
 • 35 35
 • 35,5 *
 • 36 36
 • 36,5 *
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 *
 • 40 40
 • 40,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
38,5 38,5
37,5 37,5
37,5 37,5
37,5 37,5
37,5 37,5
29 29
29 29
28 28
28 28
28 28
29 29
28 28
28 28
32 32
32 32
32 32
32 32
31 31
30 30
30 30
30 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
38,5 38,5
37,5 37,5
37,5 37,5
37,5 37,5
37,5 37,5
29 29
29 29
28 28
28 28
28 28
29 29
28 28
28 28
32 32
32 32
32 32
32 32
31 31
30 30
30 30
30 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32060-BS501
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""