Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
COPA 20.3 TF
Машки патики
Код на производ:
(EH1490)
adidas

COPA 20.3 TF

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
2.787 ДЕН
Заштеда: 1.501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски патики adidas COPA 20.3 TF ќе ви овозможат удобност во текот на целата игра на вештачката трева. Горниот дел, направен од кожа, е идеален за контрола на топката. Подетално

Машките фудбалски патики adidas COPA 20.3 TF ќе ви овозможат удобност во текот на целата игра на вештачката трева.

Горниот дел, направен од кожа, е идеален за контрола на топката.

Страничните мрежи на оваа патика додаваат удобност на ногата, додека јазикот помага да можете лесно да ги облечете и соблечете овие патики.

Ѓонот е идеален за сали со паркет, додека средниот ѓон изработен од материјал EVA ви го прави секој чекор лесен и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики за фудбал
 • Боја: сина, сребрена
 • Среден ѓон EVA
 • Шифра на артикл: EH1490
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките фудбалски патики adidas COPA 20.3 TF ќе ви овозможат удобност во текот на целата игра на вештачката трева.

Горниот дел, направен од кожа, е идеален за контрола на топката.

Страничните мрежи на оваа патика додаваат удобност на ногата, додека јазикот помага да можете лесно да ги облечете и соблечете овие патики.

Ѓонот е идеален за сали со паркет, додека средниот ѓон изработен од материјал EVA ви го прави секој чекор лесен и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики за фудбал
 • Боја: сина, сребрена
 • Среден ѓон EVA
 • Шифра на артикл: EH1490
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW3544
Опремете се и оставете ги сите ривали зад себе со adidas X Ghosted.3 фудбалските патики...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8199
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минимал...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""