Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
Женски патики
Код на производ:
(FV1612)
REEBOK

REEBOK RUNNER 4.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.390 ДЕН
Заштеда: 1.700 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пронајдете ја вашата комфорна зона во REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женските патики за трчање. Наменети се да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање. Подетално

Пронајдете ја вашата комфорна зона во REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женските патики за трчање. Наменети се да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање.Овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа на горниот дел, со клучни зони за поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат. Средниот ѓон со пената EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи ублажена удобност на секој чекор.

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање

 • Горен дел: мрежа што им овозможува на нозете слободно да дишат

 • Среден ѓон: пена EVA

 • MemoryTech подлога

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна - Black / Pure Grey 6 / White

 • Шифра на артикл: FV1612

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
12 44 29
11.5 43 28.5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Пронајдете ја вашата комфорна зона во REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женските патики за трчање. Наменети се да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање.Овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа на горниот дел, со клучни зони за поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат. Средниот ѓон со пената EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи ублажена удобност на секој чекор.

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање

 • Горен дел: мрежа што им овозможува на нозете слободно да дишат

 • Среден ѓон: пена EVA

 • MemoryTech подлога

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна - Black / Pure Grey 6 / White

 • Шифра на артикл: FV1612

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
12 44 29
11.5 43 28.5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8609
Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии. Гуме...
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1613
Пронајдете ја вашата комфорна зона во Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женски патики за т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1969
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""