Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
Uniseks патики за возрасни
Код на производ:
(FV0306)
Reebok

REEBOK ROYAL EC RIDE 4

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
3Д-дизајнот на ѓонот и големиот вектор им даваат на овие патики одличен изглед. Средниот ѓон од пена обезбедува исклучително мека подлога. Подетално

3Д-дизајнот на ѓонот и големиот вектор им даваат на овие патики одличен изглед.

Средниот ѓон од пена обезбедува исклучително мека подлога.

Горниот дел од текстил изгледа лесно, а материјалот овозможува патиката да дише.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Uniseks патики за возрасни

 • Шифра на артикл: FV0306

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

3Д-дизајнот на ѓонот и големиот вектор им даваат на овие патики одличен изглед.

Средниот ѓон од пена обезбедува исклучително мека подлога.

Горниот дел од текстил изгледа лесно, а материјалот овозможува патиката да дише.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Uniseks патики за возрасни

 • Шифра на артикл: FV0306

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7559
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во ко...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0943
Патиките Reebok ROYAL HYPERIUM uniseks се инспирирани од традиционалниот стил и се идеа...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""