Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
Машки патики
Код на производ:
(CI9981-006)
NIKE

NIKE DOWNSHIFTER 10

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Горниот дел со мрежа овозможува на ногата да дише, исклучително е издржлив и дополнително го стабилизира стапалото. Мекиот среден ѓон ќе го ублажи вашиот чекор, додека издржливиот гумен ѓон ќе се прилагоди на разни површини. Подетално

Горниот дел со мрежа овозможува на ногата да дише, исклучително е издржлив и дополнително го стабилизира стапалото.

Мекиот среден ѓон ќе го ублажи вашиот чекор, додека издржливиот гумен ѓон ќе се прилагоди на разни површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Phylon среден ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Шифра на артикл: CI9981-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Горниот дел со мрежа овозможува на ногата да дише, исклучително е издржлив и дополнително го стабилизира стапалото.

Мекиот среден ѓон ќе го ублажи вашиот чекор, додека издржливиот гумен ѓон ќе се прилагоди на разни површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Phylon среден ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Шифра на артикл: CI9981-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ0291-005
Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие пат...
4.414 ДЕН
Заштеда 35%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CI9981-004
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ0291-001
Nike Air Zoom Winflo 7 се патики за трчање со дизајн кој нуди поголема удобност со цел ...
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""