Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
Машки патики
Код на производ:
(F36412)
adidas

GRAND COURT

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална Цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики adidas GRAND COURT за секој ден имаат спортски изглед за сите времиња. Тие пронајдоа инспирација за дизајнот на спортскиот стил на 70-тите и го доведоа класичниот стил на никогаш не заборавените спортски икони во денешната мода. Подетално

Машките патики adidas GRAND COURT за секој ден имаат спортски изглед за сите времиња.

Тие пронајдоа инспирација за дизајнот на спортскиот стил на 70-тите и го доведоа класичниот стил на никогаш не заборавените спортски икони во денешната мода.

Тие внесуваат тенисерска едноставност и елеганција на уличната мода.

Горниот дел е изработен од луксузна кожа. Тој е многу издржлив и лесен за одржување.

Влошката Cloudfoam носи совршена мекост и удобност на вашите нозе.

Идеални се за секојдневно носење и лесно се вклопуваат во секоја комбинација на облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа

 • Врзување

 • Мека подлога Cloudfoam за совршена удобност

 • Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: F36412

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики adidas GRAND COURT за секој ден имаат спортски изглед за сите времиња.

Тие пронајдоа инспирација за дизајнот на спортскиот стил на 70-тите и го доведоа класичниот стил на никогаш не заборавените спортски икони во денешната мода.

Тие внесуваат тенисерска едноставност и елеганција на уличната мода.

Горниот дел е изработен од луксузна кожа. Тој е многу издржлив и лесен за одржување.

Влошката Cloudfoam носи совршена мекост и удобност на вашите нозе.

Идеални се за секојдневно носење и лесно се вклопуваат во секоја комбинација на облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа

 • Врзување

 • Мека подлога Cloudfoam за совршена удобност

 • Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: F36412

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA9669
2.524 ДЕН
Заштеда 45%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB0691
2.144 ДЕН
Заштеда 50%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""