Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
UNISEX FLIP-FLOP
Код на производ:
(4910-6MW-167)
COLMAR

UNISEX FLIP-FLOP

Претходна цена
1.490,00 ДЕН
Моментална Цена
1.490,00 ДЕН
Моментална Цена
1.490,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 *
 • 38 *
 • 39 *
 • 40 *
 • 3536 *
 • 3637 *
 • 3738 *
 • 3839 *
 • 3940 *
 • 4041 *
 • 4142 *
 • 4243 *
 • 4344 *
 • 4445 *
 • 4546 *
 • 4647 *
 • 4748 *
 • 4849 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""