Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
Код на производ:
(EF7789)
REEBOK

REEBOK ROYAL CL JOGGER 3

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.394 ДЕН
Заштеда: 1.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортски дизајн, а одвоените странични ленти им даваат препознатлив изглед на Reebok. Подетално

ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортски дизајн, а одвоените странични ленти им даваат препознатлив изглед на Reebok. Слоевитиот горен дел е изработен од комбинација на синтетичка кожа и текстил. Специјално креираната влошка EVA обезбедува посебна удобност на стапалото.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Состав на материјал: синтетичка кожа / текстил

 • Шифра на артикл: EF7789

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
5.5 5.5
15 15
14.5 14.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортски дизајн, а одвоените странични ленти им даваат препознатлив изглед на Reebok. Слоевитиот горен дел е изработен од комбинација на синтетичка кожа и текстил. Специјално креираната влошка EVA обезбедува посебна удобност на стапалото.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Состав на материјал: синтетичка кожа / текстил

 • Шифра на артикл: EF7789

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
5.5 5.5
15 15
14.5 14.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7559
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во ко...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0943
Патиките Reebok ROYAL HYPERIUM uniseks се инспирирани од традиционалниот стил и се идеа...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0304
Инспирирани од трчањето, унисекс патиките Reebok ROYAL EC RIDE 4 SHOES ве враќаат во 20...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""