Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
ASWEERUN
Машки патики
Код на производ:
(EG3172)
adidas

ASWEERUN

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.034 ДЕН
Заштеда: 1.356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Постигнете уште подобри резултати со машките патики за трчање ASWEERUN. Издржливиот горен дел се состои од двослојна мрежа. Лесната подлога EVA и гумениот ѓон ви овозможуваат безбедност и удобност. Подетално

Постигнете уште подобри резултати со машките патики за трчање ASWEERUN.

Издржливиот горен дел се состои од двослојна мрежа. Лесната подлога EVA и гумениот ѓон ви овозможуваат безбедност и удобност.

Дополнителни гумени засилувања се направени од предната и задната страна за да го одржат вашиот чекор стабилен и да се постигне што подобар комфор на стапалата.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање

 • Мрежест горен дел

 • Облога од текстил

 • Подлога EVA

 • Боја: црна - core black/onix/scarlet

 • Шифра на артикл: EG3172

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Постигнете уште подобри резултати со машките патики за трчање ASWEERUN.

Издржливиот горен дел се состои од двослојна мрежа. Лесната подлога EVA и гумениот ѓон ви овозможуваат безбедност и удобност.

Дополнителни гумени засилувања се направени од предната и задната страна за да го одржат вашиот чекор стабилен и да се постигне што подобар комфор на стапалата.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање

 • Мрежест горен дел

 • Облога од текстил

 • Подлога EVA

 • Боја: црна - core black/onix/scarlet

 • Шифра на артикл: EG3172

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""