Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
NIKE AIR MAX EXCEE GS
Детски патики
Код на производ:
(CD6894-004)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE GS

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална Цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.418 ДЕН
Заштеда: 1.472 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржливи. Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет. Подетално

Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од славниот Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна, синтетичка кожа и текстил.

Единицата Air Max во областа на петицата обезбедува супериорна удобност.

Мрежестата текстура на горниот дел со перфорации обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитетот и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: црна, розова, бела
 • Еластични врвки
 • Шифра на артикл: CD6894-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од славниот Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна, синтетичка кожа и текстил.

Единицата Air Max во областа на петицата обезбедува супериорна удобност.

Мрежестата текстура на горниот дел со перфорации обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитетот и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: црна, розова, бела
 • Еластични врвки
 • Шифра на артикл: CD6894-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD4353-100
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржлив...
4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ2066-601
Детските патики за трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за пого...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW1626-003
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за девојчиња. Овој атрактивен модел нуди вр...
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Помош