Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
RIDER MONTANA IX AD SS20
Код на производ:
(82735-21818)
RIDER

RIDER MONTANA IX AD SS20

Претходна цена
1.090,00 ДЕН
Моментална Цена
1.090,00 ДЕН
Цена со попуст
872,00 ДЕН
Заштеда: 218,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 *
 • 40.5 *
 • 41 41
 • 41.5 *
 • 42 42
 • 42.5 *
 • 43 43
 • 43.5 *
 • 44 44
 • 44.5 *
 • 45 *
 • 45.5 *
 • 46 *
 • 46.5 *
 • 47 47
 • 47.5 *
 • 48 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
42 42
43 43
44 44
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
42 42
43 43
44 44
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11491-21675
872,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 82735-21675
872,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11491-21818
872,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""