Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
SLAYER TF
Код на производ:
(UMF201M112-63)
UMBRO

SLAYER TF

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47
36 36
35 35
34 34
33 33
39 39
38 38
37 37
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47
36 36
35 35
34 34
33 33
39 39
38 38
37 37
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMSW173107-05
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M111-02
1.645 ДЕН
Заштеда 45%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M101-01
1.424 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""