Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
NIKE REVOLUTION 5
Машки патики за трчање
Код на производ:
(BQ3204-002)
NIKE

NIKE REVOLUTION 5

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M Revolution 5 се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност. Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар. Подетално

Nike M Revolution 5 се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност.

Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност, а надворешната текстура ја намалува тежината на патиката.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува оптимално прилагодување на различни површини и овозможува ногата да се витка природно.

Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Облечете ги, излезете на патеката и започнете ја својата авантура.

Спецификации:

 • Мека влошка

 • Плишана постава

 • Тежина: 300гр

 • Навалување: 10 mm (прсти-14,5 mm, пета-24,5 mm)

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: BQ3204-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M Revolution 5 се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност.

Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност, а надворешната текстура ја намалува тежината на патиката.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува оптимално прилагодување на различни површини и овозможува ногата да се витка природно.

Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Облечете ги, излезете на патеката и започнете ја својата авантура.

Спецификации:

 • Мека влошка

 • Плишана постава

 • Тежина: 300гр

 • Навалување: 10 mm (прсти-14,5 mm, пета-24,5 mm)

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: BQ3204-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW7356-005
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Помош