Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
Унисекс патики за деца
Код на производ:
(FW7609)
adidas

HOOPS MID 2.0 I

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23,5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS MID 2.0 I се унисекс патики за деца инспирирани од кошаркарските патики. Овие патики за мали деца имаат синтетички материјал нубок од горниот дел и мрежа што ги прави малите стапала удобни во текот на целиот ден. Подетално

adidas HOOPS MID 2.0 I се унисекс патики за деца инспирирани од кошаркарските патики.

Овие патики за мали деца имаат синтетички материјал нубок од горниот дел и мрежа што ги прави малите стапала удобни во текот на целиот ден.

Широката лепенка што заменува врвки овозможува лесно и брзо облекување, а визуелно изгледа многу интересно.

Класичните детали на adidas на овие патики им овозможуваат на малите деца да бидат во тренд од најмала возраст.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс патики за деца
 • Класичен дизајн инспириран од кошарка
 • Широка лепенка како замена за врвки
 • Горен дел изработен од синтетички нубук и мрежа
 • Обложување со текстил
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FW7609
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11,5
5K 21 12
5-K 22 12,5
6K 23 13
6-K 23,5 13,5
7K 24 14
7-K 25 14,5
8K 25,5 14,7
8-K 26 15,3
9K 26,5 15,7
9-K 27 16,2
4-K 4-K
10K 10K
12-K 12-K
12K 12K
11-K 11-K
11K 11K
10-K 10-K
13-K 13-K
13K 13K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS MID 2.0 I се унисекс патики за деца инспирирани од кошаркарските патики.

Овие патики за мали деца имаат синтетички материјал нубок од горниот дел и мрежа што ги прави малите стапала удобни во текот на целиот ден.

Широката лепенка што заменува врвки овозможува лесно и брзо облекување, а визуелно изгледа многу интересно.

Класичните детали на adidas на овие патики им овозможуваат на малите деца да бидат во тренд од најмала возраст.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс патики за деца
 • Класичен дизајн инспириран од кошарка
 • Широка лепенка како замена за врвки
 • Горен дел изработен од синтетички нубук и мрежа
 • Обложување со текстил
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FW7609
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11,5
5K 21 12
5-K 22 12,5
6K 23 13
6-K 23,5 13,5
7K 24 14
7-K 25 14,5
8K 25,5 14,7
8-K 26 15,3
9K 26,5 15,7
9-K 27 16,2
4-K 4-K
10K 10K
12-K 12-K
12K 12K
11-K 11-K
11K 11K
10-K 10-K
13-K 13-K
13K 13K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW4924
adidas HOOPS MID 2.0 I се unisex бебешки патики инспирирани од кошаркарски патики. Ови...
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""