Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0
Код на производ:
(FW9484)
REEBOK

REEBOK ROYAL TURBO IMPULSE 2.0

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 31.5
 • 1- *
 • 2 32.5
 • 2- *
 • 3 34
 • 3- *
 • 4 35
 • 4- *
 • 5 36.5
 • 5- *
 • 6 38
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24.5
5 36.5 23.5
4 35 23
3 34 22
2 32.5 21
1 31.5 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24.5
5 36.5 23.5
4 35 23
3 34 22
2 32.5 21
1 31.5 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW9483
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BS7070
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9309
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""