Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
FORTARUN SPIDER-M EL I
Детски патики
Код на производ:
(FV4267)
adidas

FORTARUN SPIDER-M EL I

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MARVEL SPIDER-MAN FORTARUN се детски патики дизајнирани за најмалите кои активно го истражуваат светот околу нив. Секој ден е нов предизвик и возбудливо искуство за вашите малечки, затоа обезбедете им удобна и безбедна поддршка додека ги прават своите први чекори. Подетално

adidas MARVEL SPIDER-MAN FORTARUN се детски патики дизајнирани за најмалите кои активно го истражуваат светот околу нив.

Секој ден е нов предизвик и возбудливо искуство за вашите малечки, затоа обезбедете им удобна и безбедна поддршка додека ги прават своите први чекори.

Средниот ѓон на овие патики е исполнет со пена Cloudfoam, што го олеснува притисокот во контакт со површината и им дава на нозете чувство на лесна удобност.

Горниот дел од материјал со густа мрежа е инспириран од дизајнот на Marvel и е надополнет со широка лепенка која ја зацврстува патиката за стапалото и овозможува лесно облекување.

Гумениот ѓон се прилагодува на површината, спречува лизгање и обезбедува стабилно движење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • ©Marvel дизајн
 • Лепенка
 • Горен дел: мрежаст текстил
 • Среден ѓон: Cloudfoam пена
 • Ѓон: Гума која не се лизга
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: FV4267
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas MARVEL SPIDER-MAN FORTARUN се детски патики дизајнирани за најмалите кои активно го истражуваат светот околу нив.

Секој ден е нов предизвик и возбудливо искуство за вашите малечки, затоа обезбедете им удобна и безбедна поддршка додека ги прават своите први чекори.

Средниот ѓон на овие патики е исполнет со пена Cloudfoam, што го олеснува притисокот во контакт со површината и им дава на нозете чувство на лесна удобност.

Горниот дел од материјал со густа мрежа е инспириран од дизајнот на Marvel и е надополнет со широка лепенка која ја зацврстува патиката за стапалото и овозможува лесно облекување.

Гумениот ѓон се прилагодува на површината, спречува лизгање и обезбедува стабилно движење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • ©Marvel дизајн
 • Лепенка
 • Горен дел: мрежаст текстил
 • Среден ѓон: Cloudfoam пена
 • Ѓон: Гума која не се лизга
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: FV4267
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH2552
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""