Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
BEB TD
Код на производ:
(S40098-BS043)
CHAMPION

BEB TD

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
579 ДЕН
Заштеда: 311 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21
 • 22 22
 • 27 27
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 36 36
 • 1920 *
 • 2122 *
 • 2324 *
 • 2526 *
 • 2728 *
 • 2931 *
 • 3233 *
 • 3334 *
 • 3435 *
 • 3536 *
 • 3738 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
27 27
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
27 27
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали S31721-RS001
545 ДЕН
Заштеда 50%
1.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""