Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
Машки патики
Код на производ:
(FU8397)
adidas

ESSENCE M

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas Essence се машки патики за ракомет кои комбинираат уличен стил со вистински натпреварувачки дух. Горниот дел од овие патики за ракомет е направен од мрежа која овозможува циркулација на воздухот. Подетално

Adidas Essence се машки патики за ракомет кои комбинираат уличен стил со вистински натпреварувачки дух.

Горниот дел од овие патики за ракомет е направен од мрежа која овозможува циркулација на воздухот.

Синтетичките облоги нудат насочена поддршка, додека технологијата EVA во средната влошка ве држи на прсти.

Гумениот ѓон се прилагодува на подлогата при динамични движења.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Cloudfoam технологија на средниот ѓон за совршен комфор под нозете
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FU8397
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas Essence се машки патики за ракомет кои комбинираат уличен стил со вистински натпреварувачки дух.

Горниот дел од овие патики за ракомет е направен од мрежа која овозможува циркулација на воздухот.

Синтетичките облоги нудат насочена поддршка, додека технологијата EVA во средната влошка ве држи на прсти.

Гумениот ѓон се прилагодува на подлогата при динамични движења.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Cloudfoam технологија на средниот ѓон за совршен комфор под нозете
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FU8397
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA9669
2.524 ДЕН
Заштеда 45%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB0691
2.144 ДЕН
Заштеда 50%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""