Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GALAXY 5
GALAXY 5
GALAXY 5
GALAXY 5
Женски патики
Код на производ:
(FW6124)
adidas

GALAXY 5

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.007 ДЕН
Заштеда: 1.081 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GALAXY 5 се женски патики за трчање кои ви овозможуваат да го постигнете својот максимум на патеката и при спортувањето. Подетално

adidas GALAXY 5 се женски патики за трчање кои ви овозможуваат да го постигнете својот максимум на патеката и при спортувањето.

Без оглед колку километри поминувате, овие патики ги поддржуваат напорите и секој ваш чекор.

Cloudfoam пената во средина ви дава мека поддршка.

Во комбинација со влошка Ortholite, овие патики ви овозможуваат врвна удобност и комфор.

Горниот дел е изработен од мрежа која овозможува циркулација на воздух и ја прави патиката исклучително лесна.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината, го стабилизира движењето и ја намалува можноста од повреди.

Овие патики се идеален избор за вашата дневна рутина на трчање.

 

Спецификации:

 • Горен дел со мрежа

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Ortholite влошка

 • Cloudfoam пена

 • Боја: црвена - Trace Maroon / Ftwr White / Legacy Red

 • Шифра на артикл: FW6124

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas GALAXY 5 се женски патики за трчање кои ви овозможуваат да го постигнете својот максимум на патеката и при спортувањето.

Без оглед колку километри поминувате, овие патики ги поддржуваат напорите и секој ваш чекор.

Cloudfoam пената во средина ви дава мека поддршка.

Во комбинација со влошка Ortholite, овие патики ви овозможуваат врвна удобност и комфор.

Горниот дел е изработен од мрежа која овозможува циркулација на воздух и ја прави патиката исклучително лесна.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината, го стабилизира движењето и ја намалува можноста од повреди.

Овие патики се идеален избор за вашата дневна рутина на трчање.

 

Спецификации:

 • Горен дел со мрежа

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Ortholite влошка

 • Cloudfoam пена

 • Боја: црвена - Trace Maroon / Ftwr White / Legacy Red

 • Шифра на артикл: FW6124

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""