Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAWA SLIDE SE JDI BGP
KAWA SLIDE SE JDI BGP
KAWA SLIDE SE JDI BGP
KAWA SLIDE SE JDI BGP
KAWA SLIDE SE JDI BGP
KAWA SLIDE SE JDI BGP
Детски папучи
Код на производ:
(CT6619-100)
NIKE

KAWA SLIDE SE JDI BGP

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C 11C
 • 11\.C *
 • 12C 12C
 • 12\.C *
 • 13C 13C
 • 13\.C *
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Папучите Nike Kawa SE JDI за момчиња ќе им дадат и самодоверба и удобност кога се на базен. Овие папучи се меки и флексибилни, така што многу брзо ќе станат нивно омилено парче. Подетално

Папучите Nike Kawa SE JDI за момчиња ќе им дадат и самодоверба и удобност кога се на базен.

Овие папучи се меки и флексибилни, така што многу брзо ќе станат нивно омилено парче.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа, а гумениот ѓон има текстура со форма на бранови, така што тие не се лизгаат на влажни површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CT6619-100

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Папучите Nike Kawa SE JDI за момчиња ќе им дадат и самодоверба и удобност кога се на базен.

Овие папучи се меки и флексибилни, така што многу брзо ќе станат нивно омилено парче.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа, а гумениот ѓон има текстура со форма на бранови, така што тие не се лизгаат на влажни површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CT6619-100

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи CT6619-010
Nike Kawa SE JDI се детски папучи кои нудат голем комфор. Синтетичкиот горен дел се пр...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""