Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
IPANEMA SUMMER VI BABY
Код на производ:
(82779-20698)
IPANEMA

IPANEMA SUMMER VI BABY

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
1.189,99 ДЕН
Цена со попуст
952,00 ДЕН
Заштеда: 238,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21
 • 22 *
 • 27 27
 • 30 *
 • 31 *
 • 32 *
 • 33 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 1920 19-20
 • 2122 *
 • 2324 *
 • 2526 25-26
 • 2728 *
 • 2931 *
 • 3233 *
 • 3334 *
 • 3435 *
 • 3536 *
 • 3738 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд IPANEMA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
1920 19-20
2526 25-26
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд IPANEMA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
1920 19-20
2526 25-26
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""