Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
ZAXY FLOWER II BABY
Код на производ:
(83031-01276)
ZAXY

ZAXY FLOWER II BABY

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21
 • 22 22
 • 27 27
 • 30 *
 • 31 *
 • 32 *
 • 33 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 1920 19-20
 • 2122 *
 • 2324 *
 • 2526 25-26
 • 2728 *
 • 2931 *
 • 3233 *
 • 3334 *
 • 3435 *
 • 3536 *
 • 3738 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд ZAXY
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21
22
27
30
31
32
33
34
36
1920
2122
2324
2526
2728
2931
3233
3334
3435
3536
3738

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд ZAXY
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21
22
27
30
31
32
33
34
36
1920
2122
2324
2526
2728
2931
3233
3334
3435
3536
3738

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82618-01276
904 ДЕН
Заштеда 35%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82059-90059
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82060-90279
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Помош