Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
Код на производ:
(EF4202)
REEBOK

RIDGERIDER 5.0

Претходна цена
3.390,00 ДЕН
Моментална Цена
3.390,00 ДЕН
Моментална Цена
3.390,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Сезона 201
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24
6.5 38,5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Сезона 201
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38 24
6.5 38,5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EH2712
2.472,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF4200
2.712,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7679
3.443,00 ДЕН
Заштеда 25%
4.590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""