Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
RIDER MONTREAL IV KIDS
Код на производ:
(82738-20729)
RIDER

RIDER MONTREAL IV KIDS

Претходна цена
1.090,00 ДЕН
Моментална Цена
1.090,00 ДЕН
Моментална Цена
1.090,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 *
 • 22 *
 • 27 *
 • 30 *
 • 31 *
 • 32 *
 • 33 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 1920 *
 • 2122 *
 • 2324 *
 • 2526 *
 • 2728 *
 • 2931 *
 • 3233 *
 • 3334 *
 • 3435 *
 • 3536 *
 • 3738 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд RIDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд RIDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""