Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
TERREX AGRAVIC TR GTX
Патики за планинарење
Код на производ:
(FV2417)
adidas

TERREX AGRAVIC TR GTX

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX AGRAVIC TR GTX се патики за планинарење. Тие се многу удобни и издржливи. Дизајнирани се првенствено за планинарење, но можете да ги носите во различни прилики. Подетално

adidas TERREX AGRAVIC TR GTX се патики за планинарење.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнирани се првенствено за планинарење, но можете да ги носите во различни прилики.

Лошото и дождливо време не се проблем со овие патики.

Имаат лесна, но издржлива мрежа и синтетички горен дел со мембрана GORE-TEX, што помага да останат нозете суви.

Меката влошка EVA овозможува дополнителна удобност.

CONTINENTAL ѓонот со висока гума добро се прилагодува дури и на нерамни површини.

GORE-TEX технологијата, покрај тоа што ги одржува нозете суви, обезбедува и зголемена циркулација на воздухот.

Секогаш е добро да имате вакви патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • CONTINENTAL ѓон
 • Влошка EVA
 • Горен дел: GORE-TEX технологија, текстил, синтетика
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: црна, сива, бела, жолта
 • Шифра на артикл: FV2417
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX AGRAVIC TR GTX се патики за планинарење.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнирани се првенствено за планинарење, но можете да ги носите во различни прилики.

Лошото и дождливо време не се проблем со овие патики.

Имаат лесна, но издржлива мрежа и синтетички горен дел со мембрана GORE-TEX, што помага да останат нозете суви.

Меката влошка EVA овозможува дополнителна удобност.

CONTINENTAL ѓонот со висока гума добро се прилагодува дури и на нерамни површини.

GORE-TEX технологијата, покрај тоа што ги одржува нозете суви, обезбедува и зголемена циркулација на воздухот.

Секогаш е добро да имате вакви патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • CONTINENTAL ѓон
 • Влошка EVA
 • Горен дел: GORE-TEX технологија, текстил, синтетика
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: црна, сива, бела, жолта
 • Шифра на артикл: FV2417
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6863
adidas TERREX TRAILMAKER GTX се лесни патики дизајнирани за лесно пешачење и одење. Нап...
5.910 ДЕН
Заштеда 20%
7.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW1452
Почувствувајте контрола на рапавиот терен со овие машки патики за трчање TERREX AGRAVIC...
3.422 ДЕН
Заштеда 30%
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6823
Патиките adidas TERREX FOLGIAN HIKER GTX се дизајнирани за да обезбедат удобност при сп...
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""