Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
SUPER SALA
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FV5456)
adidas

SUPER SALA

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики adidas Super Sala се идеални за фудбал во затворен простор. Горниот дел е изработен од мрежаст материјал кој овозможува циркулација на воздух. Подетално

Машките патики adidas Super Sala се идеални за фудбал во затворен простор.

Горниот дел е изработен од мрежаст материјал кој овозможува циркулација на воздух.

Предниот дел на патиката е дополнително задебелен за да се обезбеди издржливост.

Ѓон без текстура е идеален за спортување во сала.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Патики за фудбал во затворен простор
 • Задебелен ѓон на предната страна
 • Ѓон без текстура
 • Анатомски јазик
 • Шифра на артикл: FV5456
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики adidas Super Sala се идеални за фудбал во затворен простор.

Горниот дел е изработен од мрежаст материјал кој овозможува циркулација на воздух.

Предниот дел на патиката е дополнително задебелен за да се обезбеди издржливост.

Ѓон без текстура е идеален за спортување во сала.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Патики за фудбал во затворен простор
 • Задебелен ѓон на предната страна
 • Ѓон без текстура
 • Анатомски јазик
 • Шифра на артикл: FV5456
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW3544
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8199
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минимал...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6797
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""