Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FV8786)
adidas

DURAMO SL

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DURAMO SL се патики за трчање. Повеќенаменската функционалност е нивниот посебен квалитет. Покрај трчање, можете да ги користите и за разни други спортски активности. Подетално

adidas DURAMO SL се патики за трчање. Повеќенаменската функционалност е нивниот посебен квалитет.

Покрај трчање, можете да ги користите и за разни други спортски активности.

Тие се многу удобни и лесни.

Доколку сакате секој ден да се предизвикувате, овие патики ќе ви овозможат исклучителна поддршка за надминување на сите предизвици.

Меките перничиња ќе ви донесат вистинска удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежастата текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се вистинскиот избор за сите вас кои спортскиот начин на живот ви е дел од секојдневието.

 

 

 

Спецификации:

 • Патики за трчање

 • Горен дел: текстил, синтетика, мрежа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна /core black, bijela/white, siva/six grey

 • Шифра на артикл: FV8786

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DURAMO SL се патики за трчање. Повеќенаменската функционалност е нивниот посебен квалитет.

Покрај трчање, можете да ги користите и за разни други спортски активности.

Тие се многу удобни и лесни.

Доколку сакате секој ден да се предизвикувате, овие патики ќе ви овозможат исклучителна поддршка за надминување на сите предизвици.

Меките перничиња ќе ви донесат вистинска удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежастата текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се вистинскиот избор за сите вас кои спортскиот начин на живот ви е дел од секојдневието.

 

 

 

Спецификации:

 • Патики за трчање

 • Горен дел: текстил, синтетика, мрежа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна /core black, bijela/white, siva/six grey

 • Шифра на артикл: FV8786

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""