Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
Машки патики
Код на производ:
(FV1605)
Reebok

REEBOK RUNNER 4.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.318 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пронајдете ја вашата зона на удобност со Reebok RUNNER 4.0 SHOES патиките за трчање. Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали. Подетално

Пронајдете ја вашата зона на удобност со Reebok RUNNER 4.0 SHOES патиките за трчање.

Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа од горниот дел, со клучни зони за поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат.

Средниот ѓон изработен од пена EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи удобност при секој чекор.

 

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање

 • Горен дел: мрежа

 • Среден ѓон: пена EVA

 • MemoryTech влошка

 • Ѓон: гума

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: FV1605

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Пронајдете ја вашата зона на удобност со Reebok RUNNER 4.0 SHOES патиките за трчање.

Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа од горниот дел, со клучни зони за поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат.

Средниот ѓон изработен од пена EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи удобност при секој чекор.

 

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање

 • Горен дел: мрежа

 • Среден ѓон: пена EVA

 • MemoryTech влошка

 • Ѓон: гума

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: FV1605

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""