Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Reebok LAVANTE TERRAIN
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FU8606)
Reebok

Reebok LAVANTE TERRAIN

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Овие машки патики се направени за луѓе со спортски дух кои истражуваат нова територија. Текстураниот гумен ѓон ви овозможува да се движите по лизгава и каллива подлога. Подетално

Овие машки патики се направени за луѓе со спортски дух кои истражуваат нова територија.

Текстураниот гумен ѓон ви овозможува да се движите по лизгава и каллива подлога.

Меките средни влошки ги прават вашите чекори лесни за да можете да се фокусирате на активностите што ги извршувате.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина

 • Материјал: Синтетика / Текстил

 • Машки патики

 • Шифра на артикл: FU8606

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие машки патики се направени за луѓе со спортски дух кои истражуваат нова територија.

Текстураниот гумен ѓон ви овозможува да се движите по лизгава и каллива подлога.

Меките средни влошки ги прават вашите чекори лесни за да можете да се фокусирате на активностите што ги извршувате.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина

 • Материјал: Синтетика / Текстил

 • Машки патики

 • Шифра на артикл: FU8606

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош