Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
TERREX AX2R K
Детски outdoor патики
Код на производ:
(EF2253)
adidas

TERREX AX2R K

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28,5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30,5
 • 12-K 31
 • 13K 31,5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33,5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35,5
 • 3- 36
 • 4 36,5
 • 4- 37,5
 • 5 38
 • 5- 38,5
 • 6 39,5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX AX2R K се детски outdoor патики кои ги спремаат децата истражувачи за авантури во природата. Подетално

adidas TERREX AX2R K се детски outdoor патики кои ги спремаат децата истражувачи за авантури во природата.

Текстилниот и синтетичкиот горен дел е обложен со водоотпорна ткаенина GORE-TEX, која исто така може да дише.

Мрежата овозможува постојана циркулација на воздухот, а рефлектирачките линии овозможуваат подобра прегледност.

Гумениот ѓон Traxion добро се прилагодува на различни површини, особено во неповолни временски услови.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики

 • Класично врзување

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Водоотпорна постава GORE-TEX

 • Гумен ѓон Traxion

 • Боја: виолетова, црна

 • Шифра на артикл: EF2253

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX AX2R K се детски outdoor патики кои ги спремаат децата истражувачи за авантури во природата.

Текстилниот и синтетичкиот горен дел е обложен со водоотпорна ткаенина GORE-TEX, која исто така може да дише.

Мрежата овозможува постојана циркулација на воздухот, а рефлектирачките линии овозможуваат подобра прегледност.

Гумениот ѓон Traxion добро се прилагодува на различни површини, особено во неповолни временски услови.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики

 • Класично врзување

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Водоотпорна постава GORE-TEX

 • Гумен ѓон Traxion

 • Боја: виолетова, црна

 • Шифра на артикл: EF2253

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""