Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
Код на производ:
(FW8451)
REEBOK

REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 10-K *
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K *
 • 13K 13K
 • 13-K *
 • 1 16
 • 1- *
 • 2 17
 • 2- *
 • 3 18.5
 • 3- *
 • 4 19.5
 • 4- *
 • 5 21
 • 5- *
 • 6 22
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
5 21 11
6 22 12
1 16 7
10K 10K
11K 11K
11-K 11-K
13K 13K
12K 12K

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
5 21 11
6 22 12
1 16 7
10K 10K
11K 11K
11-K 11-K
13K 13K
12K 12K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN0992
985 ДЕН
Заштеда 45%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EH0616
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9160
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""