Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V
Код на производ:
(FW8906)
REEBOK

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 2V

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 16
 • 1- *
 • 2 17
 • 2- *
 • 3 18.5
 • 3- *
 • 4 19.5
 • 4- *
 • 5 21
 • 5- *
 • 6 22
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
6 22 12
5 21 11
1 16 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
6 22 12
5 21 11
1 16 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY3224
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF3738
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9463
895 ДЕН
Заштеда 50%
1.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""