Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
QT RACER 2.0
Женски патики
Код на производ:
(FV9529)
adidas

QT RACER 2.0

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas QT RACER 2.0 се женски патики чиј дизајн е инспириран од слободата на движењето и трчањето. Тие обезбедуваат голема удобност за време на релаксирачка прошетка во парк, град или природа. Чекорете во лесни и удобни патики. Подетално

adidas QT RACER 2.0 се женски патики чиј дизајн е инспириран од слободата на движењето и трчањето.

Тие обезбедуваат голема удобност за време на релаксирачка прошетка во парк, град или природа.

Чекорете во лесни и удобни патики.

Лесниот горен дел од текстил е надополнет со елегантен бел ѓон, а карактеристичните линии на adidas гордо ја истакнуваат вашата спортска посветеност.

Средниот дел на ѓонот исполнет со пена обезбедува врвна удобност и лесностија за време на сите дневни активности.

Овој модел на женски патики е вистинскиот избор за сите дами кои сакаат спортска елеганција и активен животен стил.

Спецификации:

 • Женски патики за трчање
 • Мрежа / плиток профил
 • Текстил на горниот дел
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam среден ѓон за совршена удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна - core black/ftwr white/onix
 • Шифра на артикл: FV9529
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas QT RACER 2.0 се женски патики чиј дизајн е инспириран од слободата на движењето и трчањето.

Тие обезбедуваат голема удобност за време на релаксирачка прошетка во парк, град или природа.

Чекорете во лесни и удобни патики.

Лесниот горен дел од текстил е надополнет со елегантен бел ѓон, а карактеристичните линии на adidas гордо ја истакнуваат вашата спортска посветеност.

Средниот дел на ѓонот исполнет со пена обезбедува врвна удобност и лесностија за време на сите дневни активности.

Овој модел на женски патики е вистинскиот избор за сите дами кои сакаат спортска елеганција и активен животен стил.

Спецификации:

 • Женски патики за трчање
 • Мрежа / плиток профил
 • Текстил на горниот дел
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam среден ѓон за совршена удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна - core black/ftwr white/onix
 • Шифра на артикл: FV9529
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX6700
5.616 ДЕН
Заштеда 25%
7.488 ДЕН
Помош