Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LD VICTORY BG
NIKE LD VICTORY BG
NIKE LD VICTORY BG
NIKE LD VICTORY BG
NIKE LD VICTORY BG
NIKE LD VICTORY BG
Детски патики
Код на производ:
(AT5604-401)
NIKE

NIKE LD VICTORY BG

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LD Victory се детски патики за момчиња со дизајн инспириран од легендарниот модел на Nike Huarache. Овие патики имаат класично засилување на потпетиците по примерот на патиките за трчање Nike од 90-тите години. Подетално

Nike LD Victory се детски патики за момчиња со дизајн инспириран од легендарниот модел на Nike Huarache.

Овие патики имаат класично засилување на потпетиците по примерот на патиките за трчање Nike од 90-тите години.

Мрежестата ткаенина и синтетичките слоеви на материјалот во горниот дел совршено се вклопуваат на формата на стапалото.

Пената во средниот ѓон обезбедува удобност на секој чекор, додека гумените делови на ѓонот се прилепуваат стабилно на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Еластични врвки
 • Пена за поголема удобност
 • Ѓон: гума
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: AT5604-401
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LD Victory се детски патики за момчиња со дизајн инспириран од легендарниот модел на Nike Huarache.

Овие патики имаат класично засилување на потпетиците по примерот на патиките за трчање Nike од 90-тите години.

Мрежестата ткаенина и синтетичките слоеви на материјалот во горниот дел совршено се вклопуваат на формата на стапалото.

Пената во средниот ѓон обезбедува удобност на секој чекор, додека гумените делови на ѓонот се прилепуваат стабилно на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Еластични врвки
 • Пена за поголема удобност
 • Ѓон: гума
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: AT5604-401
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW1626-004
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за момчиња. Овој атрактивен модел нуди врв...
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH4113-002
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Помош