Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
WMNS NIKE COURT VISION MID
Женски патики
Код на производ:
(CD5436-100)
NIKE

WMNS NIKE COURT VISION MID

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
3.893 ДЕН
Заштеда: 1.297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 48 32
 • 5 35.5 22.5
 • 5,5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6,5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7,5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8,5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9,5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10,5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11,5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 12,5 45 29
 • 13 45.5 30
 • 13,5 46 30.5
 • 14 47 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од дизајнот на патиките од 80-тите, женскиот модел Nike Court Vision Mid имаат ретро кошаркарски стил кој привлекува внимание во модерната ера на спортот. Подетално

Инспирирани од дизајнот на патиките од 80-тите, женскиот модел Nike Court Vision Mid имаат ретро кошаркарски стил кој привлекува внимание во модерната ера на спортот.

Комбинацијата од природна кожа, синтетичка кожа и гума ги прави удобни и многу издржливи.

На горниот дел има перфорации кои овозможуваат проток на воздух.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини.

Спецификации:

 • Горен дел: оригинална и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: CD5436-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 48 32
5 35.5 22.5
5,5 36 23
6 36.5 23.5
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24
8 39 24.5
8,5 40 25
9 40.5 25.5
9,5 41 26
10 42 26.5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 44 28
12 44.5 28.5
12,5 45 29
13 45.5 30
13,5 46 30.5
14 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспирирани од дизајнот на патиките од 80-тите, женскиот модел Nike Court Vision Mid имаат ретро кошаркарски стил кој привлекува внимание во модерната ера на спортот.

Комбинацијата од природна кожа, синтетичка кожа и гума ги прави удобни и многу издржливи.

На горниот дел има перфорации кои овозможуваат проток на воздух.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини.

Спецификации:

 • Горен дел: оригинална и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: CD5436-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 48 32
5 35.5 22.5
5,5 36 23
6 36.5 23.5
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24
8 39 24.5
8,5 40 25
9 40.5 25.5
9,5 41 26
10 42 26.5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 44 28
12 44.5 28.5
12,5 45 29
13 45.5 30
13,5 46 30.5
14 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD5434-111
Инспирирани од дизајнот на патики од 80-тите, женските патики Nike Court Vision Low има...
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU4152-106
Женските патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност. Инспир...
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Помош