Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNISEX FLIP-FLOP
Код на производ:
(4910-6MW-115)
COLMAR

UNISEX FLIP-FLOP

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 *
 • 38 *
 • 39 *
 • 40 *
 • 3536 *
 • 3637 *
 • 3738 *
 • 3839 *
 • 3940 *
 • 4041 *
 • 4142 *
 • 4243 *
 • 4344 *
 • 4445 *
 • 4546 *
 • 4647 *
 • 4748 *
 • 4849 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""