Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
SPEEDCOURT W
Женски патики за одбојка
Код на производ:
(FU8325)
adidas

SPEEDCOURT W

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики adidas Speedcourt W се карактеризираат со технологија ADIPRENE ®+ во предниот дел на патиката, што ви овозможува брзо движење. Подетално

Женските патики adidas Speedcourt W се карактеризираат со технологија ADIPRENE ®+ во предниот дел на патиката, што ви овозможува брзо движење.

Овие патики се идеални за ракомет.

Горниот дел е направен од мрежест материјал што ѝ овозможува на ногата да дише, а гумениот ѓон ADIWEAR е направен да биде што е можно подолг.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: FU8325

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Одбојка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики adidas Speedcourt W се карактеризираат со технологија ADIPRENE ®+ во предниот дел на патиката, што ви овозможува брзо движење.

Овие патики се идеални за ракомет.

Горниот дел е направен од мрежест материјал што ѝ овозможува на ногата да дише, а гумениот ѓон ADIWEAR е направен да биде што е можно подолг.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: FU8325

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Одбојка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош