Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
Женски патики
Код на производ:
(FW3222)
adidas

DURAMO SL

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.286 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DURAMO SL се женски патики за трчање кои се одлични и за други видови тренинзи во теретана или на отворено. Разновидноста ве мотивира и буди нова желба за тренинг. Подетално

adidas DURAMO SL се женски патики за трчање кои се одлични и за други видови тренинзи во теретана или на отворено.

Разновидноста ве мотивира и буди нова желба за тренинг.

Тие се многу лесни, удобни и нудат голема удобност.

Овие патики се вистински сојузник, без оглед на целта што ќе ја поставите на тренинг.

Тие се карактеризираат со издржлив горен дел од мрежа што дозволува циркулација на  воздухот и пријатно ладење за време на топлите денови, но и модерни детали што внесуваат елеганција во вашиот спортски стил.

Горниот дел е дизајниран за да овозможи слободно движење на стапалата при странични движења и постојани промени на брзината.

Технологијата Lightmotion во средниот ѓон го омекнува секој допир на стапалото со површината, обезбедувајќи совршена удобност, додека трајниот ѓон Adiwear одговара совршено на различни површини.

Благодарение на внатрешната влошка OrthoLite®, ќе уживате во совршен комфор и врвни перформанси.

 

Спецификации:

 

 • Женски патики за трчање

 • Мрежа на горниот дел

 • Обложување со текстил

 • Издржлив ѓон Adiwear

 • Lightmotion на средниот ѓон

 • Влошка OrthoLite®

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FW3222

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DURAMO SL се женски патики за трчање кои се одлични и за други видови тренинзи во теретана или на отворено.

Разновидноста ве мотивира и буди нова желба за тренинг.

Тие се многу лесни, удобни и нудат голема удобност.

Овие патики се вистински сојузник, без оглед на целта што ќе ја поставите на тренинг.

Тие се карактеризираат со издржлив горен дел од мрежа што дозволува циркулација на  воздухот и пријатно ладење за време на топлите денови, но и модерни детали што внесуваат елеганција во вашиот спортски стил.

Горниот дел е дизајниран за да овозможи слободно движење на стапалата при странични движења и постојани промени на брзината.

Технологијата Lightmotion во средниот ѓон го омекнува секој допир на стапалото со површината, обезбедувајќи совршена удобност, додека трајниот ѓон Adiwear одговара совршено на различни површини.

Благодарение на внатрешната влошка OrthoLite®, ќе уживате во совршен комфор и врвни перформанси.

 

Спецификации:

 

 • Женски патики за трчање

 • Мрежа на горниот дел

 • Обложување со текстил

 • Издржлив ѓон Adiwear

 • Lightmotion на средниот ѓон

 • Влошка OrthoLite®

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FW3222

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6743
adidas GALAXY 5 SHOES женските патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е и...
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""