Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
Детски патики
Код на производ:
(EF0118)
adidas

GRAND COURT I

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas GRAND COURT I се детски патики наменети за бебиња. Нивниот дизајн е инспириран од класични тениски или кошаркарски патики од 70-тите, но со помош на современи материјали удобноста е подобрена. Подетално

Adidas GRAND COURT I се детски патики наменети за бебиња.

Нивниот дизајн е инспириран од класични тениски или кошаркарски патики од 70-тите, но со помош на современи материјали удобноста е подобрена.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, отпорен на секојдневно абење.

Патиките имаат лепенки кои им овозможуваат на вашите нетрпеливи малечки полесно да ги носат и облекуваат.

На страна има adidas линии во контрастна боја кои на овој модел му даваат препознатлив спортски изглед.

 

Спецификации:

 • Бебешки патики

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Лепенки за лесно облекување

 • Гумен ѓон

 • Лесна влошка EVA за подобрена удобност

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: EF0118

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas GRAND COURT I се детски патики наменети за бебиња.

Нивниот дизајн е инспириран од класични тениски или кошаркарски патики од 70-тите, но со помош на современи материјали удобноста е подобрена.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, отпорен на секојдневно абење.

Патиките имаат лепенки кои им овозможуваат на вашите нетрпеливи малечки полесно да ги носат и облекуваат.

На страна има adidas линии во контрастна боја кои на овој модел му даваат препознатлив спортски изглед.

 

Спецификации:

 • Бебешки патики

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Лепенки за лесно облекување

 • Гумен ѓон

 • Лесна влошка EVA за подобрена удобност

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: EF0118

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""